CHP’den Şehzadeler Belediye Başkanı seçilen Gülşah Durbay, mazbatasını alarak göreve başladı. Devir teslim törenine CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Mert Özkösemen, partililer ve vatandaşlar katıldı. Durbay, seçim sürecinin bittiğini ve hizmet döneminin başladığını belirtti. Önceki başkan Ömer Faruk Çelik ise belediyenin mali durumu hakkında bilgi vererek borçsuz bir şekilde teslim ettiklerini söyledi. Gülşah Durbay, Çelik’e teşekkür ederek, gece gündüz çalışacaklarını ve herhangi bir sıkıntıda kendisine başvurabileceklerini ifade etti. Annenin sevinç gözyaşları ise duygusal anlara sahne oldu.