Meghan Markle ve saray arasında “reçel” kapışması

ABD’ye yerleşen Meghan Markle ve saray arasında ipler gerilmiş durumda.

Buckingham Sarayı ile Sussex Düşesi Meghan Markle arasında bu defa reçel savaşı başladı.

Markle’ın kendi markasını kurarak çilek reçeli üretmeye başlamasının ardından Buckingham Sarayı’nın resmi mağaza sayfasından, saray üretimi olan çilek reçelleri için bir reklam yayınlandı.

Meghan’a karşılık saraydan reçel hamlesi

Geçen hafta Markle, limon dolu bir kasenin içine yerleştirilmiş kendi markasına ait reçelin fotoğraflarını paylaşmak için sosyal medyada tanınan arkadaşlarına başvurmuştu.

Saray tarafından paylaşılan bir videoda, Buckingham Sarayı kendi reçelini tanıttı.

Buckingham Sarayı’nın reçel reklamında fiyatı 3,95 sterlin olarak açıklanan kavanozun üzerinde kraliyet arması yer alıyor.

Meghan Markle’ın reçelinin fiyatı ise henüz açıklanmadı ve seri üretilip üretilmeyeceği de bilinmiyor. Ancak marka uzmanları, Markle’ın markasının estetiğiyle LeBron James ve Julianne Moore gibi ünlülerin ortak markası olarak üretilen ve kavanozu 250 dolara satılan ultra lüks balla arasındaki benzerliğe dikkat çekti.

. Meghan Markle’ın reklamının ardından Buckingham’ın reklamının yayınlanması, dikkatli kraliyet takipçilerinin gözünden kaçmadı. Yapılan yorumlarda Buckingham Sarayı’nın her zaman bir adım öne geçtiği vurgulandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir